Web Tasarım | Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Web Tasarım

İnternet ortamı içerisinde görsel özgünlük ve göze hitap etmek,siteler arasında ki en önemli ayrım noktalarından biridir. Kimi zaman oldukça kaliteli bilgi veren web siteleri okunamaz halde olduğu için fazla rağbet görmezken, içerisinde daha az ve geç güncellenen bilgilere yer veren bir site görsel tasarımı sayesinde yapmış olduğu vurgularla birlikte ziyaretçi çekebiliyor ve kullanıcılarının ilgi odağı haline gelebiliyor. Dijital pazarlama ile dijital dünyada güçlendirmek isteyenler , web tasarımının herhangi bir girişimdeki rolünün farkında olmalıdır.

İmaj devrinde yaşadığımı 2000’li yıllarda bunların oldukça olağan bir durum olduğunu kabul etmek ve gerekli önlemleri almak ise, alabileceğimiz ilk önlemler arasında bulunuyor. İnternete görsel bir mecra olarak bakmaya alışkınız. Web siteleri, uygulamalar, hizmetler, oyunlar vb., Hedef kitlelerine uygun deneyimi sağlamak için arayüzlere güvenir. Ancak, tüm bunların çalışması için iyi bir web tasarımı gerekir.

İnsert Bilişim olarak kurumsal web tasarım çalışmalarında kreatif web tasarım yapmayı ve güveni en önemli prensiplerimiz olarak önümüze koymuş durumdayız. Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğini biliyor ve sizlere bu konudaki Referanslarımız’ı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz..

Ne tür bir küçük işletme işletiyor olursanız olun, tatiller ve hafta sonları için ara vermeden 7 gün 24 saat erişilebilen bir web sitesine sahip olmak büyük bir avantajdır. Fiziksel mağazanız geceleri kapalıyken, çevrimiçi mağazanız, müşteriler için uygun olan her zaman müşterilere yemek sunarak satış yapmaya ve gelir getirmeye devam edebilir.

Web tasarımı alanındaki özgünlük ve kalite, genel olarak yeniliklere ayak uydurmaya ve kreatif bir çalışma prensiplerinin oturmuş olmasına bağlıdır. Bu sektör içerisinde son zamanlarda oluşan yenilikler arasında sayabileceğimiz HTML5 CSS3, jQUERY gibi farklı trendlerin sitenize uygulanması, mobil uyumlu (responsive) web tasarım, kuşkusuz trafik artışına ve müşteri sadakatine de etki edecek, aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerinden çok çok daha önde yer alabilmenizi sağlayacaktır. Web Tasarım ve Web Yazılım birbirini tamamlayan iki önemli teknolojidir.

Arama motoru optimizasyonu

Son olarak, web tasarımı, Google ve benzer sitelerin içeriğinizi doğru bir şekilde dizine eklediğinden emin olmak için arama motoru optimizasyonu (SEO) ile çalışmayı da içerir. Bu, içeriğinizin arama sonuçları sıralamasında daha iyi konumlara ulaşmasına yardımcı olur, böylece çözümünüzü arayan daha geniş bir kitleye ulaşır.

SEO‘nun bazı yönleri içerik yazma ile ilgili olsa da, web tasarımı, web sitenizin kodunun temiz olmasını ve kullanılabilirliğin deneyiminizi engellememesini sağlamada da rol oynar. Tüm bu faktörler, sıralama konumunuzu belirlemede belirleyicidir.

Kreatif çalışma ise İnsert Bilişim çalışanları olarak sizlerin de önerileriyle şekillendirdiğimiz işlemler sayesinde daha da somutlaşabilmektedir. Sizlere hem rakiplerinizden çok daha iyi tasarımlı, hem de isteklerinizi, görüş ve önerilerinizi yansıtan web siteleri tasarlayarak son hallerini vermek ve yayına almak için çalışmalarımızı aralıksız şekilde sürdürmekteyiz.

İşletmeniz için bir web sitesi oluşturmaya karar verdiyseniz hemen bize ulaşın. Bütçenize uyan ve belirli iş ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan çözümler sağlayabiliriz. Sürekli yenilenme ve sürekli bir adım önde olma çabası, hem şirketinizin imajının sağlam olmasını sağlayacak, hem de iç işleyişinize canlılık ve enerji getirecektir. İnsert Bilişim Web tasarım ajansı olarak bunun web sitesi tasarımı ayağını oluşturmak adına sizinle çözüm ortağı olarak çalışmak bizleri gururlandıracaktır. Detaylı bilgiler için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. BT uzmanlarımız, küçük işletmeler için web sitesi oluşturma ve bunların bakımını yapma konusunda çok fazla deneyime sahiptir.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir