İnsert Bilişim – Dijital Medya Planlama

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

 

Dijital medya planlama, müşterilerimiz için en uygun ortamlarda tüketicilere nasıl, ne zaman ve nerede ulaşılacağını belirler. Başarılı bir çevrimiçi planlama sadece göze çarpmaktan ibaret değildir. Bu, doğru zamanda doğru mesajla sizi fark edecek doğru kişilere ulaşmaktır. Bu nedenle, arama motoru pazarlamacılığı‘nı (SEM), ücretli sosyal medyayı ve görüntülü medyayı tek bir ekipte birleştiriyoruz, bu da müşterilere optimum yatırım getirisi için hangi medyayı satın almaları gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunmamıza yardımcı oluyor.

Markanızın reklamını yapmayı düşündüğünüzde, en iyi araçların ne olduğunu, hedef kitlenizin kim olduğunu ve bütçenizi nasıl planlayacağınızı bilmelisiniz. Medya planlaması, reklamlarınızın, reklamınız maksimum sayıda kişiye ulaşacak şekilde planlanmasına olanak tanır. Nicel ve nitel araştırmalarla birlikte pazarlama trendlerine ve medya gelişmelerine dayalı kapsamlı araştırmalar yapma sürecidir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak medya planlaması, tüketicinin algısını değiştirebilecek veya ürününüz veya markanız hakkında genel farkındalık yaratabilecek önerilerde bulunabilir.

Ekibimiz, yaratıcı düşünceyi ve inovasyon için bir lensi bir araya getirerek, çeşitli hizmetler aracılığıyla iş ortağı markaları için sürekli değer yaratmaya odaklanmış durumda.

Sonuca İnanıyoruz

Birkaç entegre sosyal medya satın alma ajansından biri olarak, hem markalaşma hem de performans kampanyaları için hedefe özel bir plan oluşturuyoruz. Sosyal medya ajansları arasında, en alakalı özel kitleyi ve benzerleri oluşturarak yatırım getirisi odaklı bir kampanya oluşturmaya çok keskin bir şekilde odaklanıyoruz.

 

Stratejileri Tanımlama

Marka görünürlüğü maliyetlerini optimize etmek için müzakere stratejileri uygularız ve çeşitli medya sahneleme yöntemleriyle liderlik eder ve markanızın optimize edilmiş maliyetlerde birinci sınıf olmasını sağlarız.
 

İnovasyon asla modası geçmez

Insert Bilişim olarak, yeni sonuçlara ulaşmak ve gelir ufkunu genişletmek için hedeflerimize ulaşmak için yeni platformlar ve stratejiler denemeye inanıyoruz. Hedeflerimize ulaşmak için olasılıkların sınırlarını zorlamaya her zaman hazırız.
 

Yaptığımız şey, hedef kitleye doğru zamanda doğru mesajı ulaştırmaktır. Dijital pazarlama‘yı yiyip soluyan çeşitli ve yetenekli profesyonellerden oluşan bir ekiple, kullanıcı davranışı anlayışımızı iş hedeflerinizi karşılama taahhüdü ile birleştiriyoruz.