Tarihçe - İnsert Bilişim Dijital Ajans

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
İnsert Bilişim, Profesyonel Web tasarımı ve yazılımı, Seo çalışmaları yapan ve arama motoru uyumlu güncellenebilir siteler yapan bir kuruluştur. 2000 yılından beri internette olan çalışmalarımız 2006’dan öncesine kadar amatör web dizaynlar ile geçmekteydi. 2006 yılı ile 2008 yılları arasında seo uyumlu tasarımlar ile tamamen Türk ticaret yasasına uygun güncellenebilir hazır script ve görsel temalar ile çalışmalarımıza devam ettik. 2010 yılından bu yana arama motoru alt yapısını analiz ederek her türlü gelişmeye göre arama motoru optimizasyonu ile uyumlu çözümler sunmaktayız. 2013 yılında Seo uyumlu PHP tabanlı bir çok Web site tasarımı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.İnsert Bilişim Diyarbakır’da Seo uyumlu web tasarım sitesi olarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunmaktayız. Firma alanı işlemleri kolaylaştıran ve aranma verimliliğiniz arttıran çalışmalar geliştirmekteyiz.  Müşterilerimizin isteklerini dinler ve gerek kurumsal gerekse bireysel özgü çözümler ile kurum imajı ile bağdaşan bütünsel uygulamalar geliştiririz. Her zaman dünyadaki değişimi takip eder, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanırız. Bizler İnsert Bilişim hizmetleri olarak amacımız %100 müşteri memnuniyetidir. Ayrıca Referanslar sayfamızdan diğer müşteri portföyümüzü inceleyebilirsiniz.
Misyonumuz
Bizlere; şirketlerinin internet dünyasındaki vitrinlerini emanet edenlere en son yenilikler ışığında hızlı, karlı, güvenli ve etkin çözümler sunabilmektir.
Vizyonumuz
Yazılım ve tasarım sektöründe mutlu ettiği müşterilerle önce Diyarbakır‘ın, daha sonra da Türkiye’nin yenilikçi, mükemmelliği arayan, saygın ve lider firması olabilmektir.