Insert Bilişim | Kurumsal Çözümlerimiz

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Kurumsal Çözümlerimiz

SEO

SEO veya Arama Motoru Optimizasyonu, arama sonuçlarında daha iyi bir yer edinmek ve web sitesini optimize etmek için kullanılan bir terimdir.

Web Tasarım

İnsert Bilişim olarak kurumsal web tasarım çalışmalarında kreatif web tasarım yapmayı ve güveni en önemli prensiplerimiz olarak önümüze koymuş durumdayız.

Dijital Pazarlama

Pazarlama tek bir şeyle ilgilidir: Hedef pazarınızın dikkatlerini nereye odakladığını bulmak ve ardından o yerde içerik oluşturmak..

İçerik Pazarlama

Google’ın arama algoritması içinde 200’den fazla doğrulanmış faktöre baktığı biliniyor. Özgün olmak farklı davranmak en güzeli.

Mavi Tik Hizmeti

Sosyal medya doğrulaması, nitelikleri karşılayan sınırlı sayıda kullanıcıya sunulan, çok aranan bir hizmettir.

Arama Motoru Pazarlama

Markanızı Google, Bing, YouTube veya diğer arama motorlarında halihazırda aktif olarak arama yapan müşterilerin önüne koyun.

Marka Danışmanlığı

Bir şirket ister gelişiyor, ister sektörde yeni olsun amaçlarını netleştirmek, sesini bulmak, müşterilerini anlamak ve hedeflerini tanımlamak için her büyüklükteki işletme ve kurumla çalışıyoruz.

İtibar Yönetimi

Bir işletmeniz varsa, olumsuz geri bildirimi olan bir müşteriniz olması muhtemeldir. En yaygın ve itibarlı markaların bile zaman zaman memnun olmayan müşterileri olabilir.

Dönüşüm Optimizasyonu

Sıradan web sitesi ziyaretçilerinizi ödeme yapan müşterilere ve hatta marka savunucularına dönüştürün . Dönüşümler için tamamen optimize edildiğinde web sitenizin trafiğinden daha fazla potansiyel müşteri ve satış elde edebilirsiniz..

Performans Pazarlama

Reklam kampanyalarınızın anlamlı bir yatırım getirisi sağlamadığını düşünüyorsanız, performans pazarlamasına geçme zamanı gelmiştir.

Dijital Medya Planlama

Dijital medya planlama, müşterilerimiz için en uygun ortamlarda tüketicilere nasıl, ne zaman ve nerede ulaşılacağını belirler. Başarılı bir çevrimiçi planlama sadece göze çarpmaktan ibaret değildir.

Google Adwords Danışmanlığı

Online reklamcılık sektörü, internetin ülkemize gelmesinden itibaren hızla büyümeye devam etmektedir. Çevrimiçi reklamcılık büyüme oranları diğer geleneksel reklam kanallarına göre çok daha yüksek seviyelerde ilerlemektedir.

PR Danışmanlığı

Halkla İlişkiler (PR), işletmelerin, kuruluşların ve bireylerin iletişim kurmasına yardımcı olmaya adanmış bir sektördür.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyanın şirketler ve bireyler için artan önemi, her geçen gün daha da ciddi bir hal alıyor ve konuya ilişkin çeşitli önlemlerin devreye girmesini gerekli kılıyor.

Mobil Pazarlama

Mobil pazarlama : bir zamanlar tüm dijital pazarlama sisteminin sadece küçük bir parçasıydı. Bugün ana bölümlerden biridir.

Web Yazılım

İnsert Bilişim sizlere sunduğu web tasarım ihtiyaçları da tam bu noktaya dokunmakta ve şirketiniz için zorunlu olan tüm yazılım gereksinimlerini karşılayabilmektedir.

E-Ticaret

E-ticaret, bir elektronik ağ üzerinden ürün ya da hizmetlerin alım satımının yapılmasıdır, “elektronik ticaret”in kısaltılmış halidir.

Temassız QR Kod Menü

İnsert bilişim olarak son dönemlerde daha da değer kazanan qr kod menü geliştirmekteyiz. Genel olarak temassız menülerin normal menülere oranla daha kullanışlı olduğunu biliyoruz

Marka Tescili

Marka bir işletmenin tüm varlığını temsil eden bir işarettir. Bu kadar önemli bir işaret, özenle korunmalı, yasal olarak tescil edilmeli ve bunu kanıtlayacak belgeye sahip olmalıdır.