Temassız QR Kod Menü - İnsert Bilişim

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

 

İnsert bilişim olarak son dönemlerde daha da değer kazanan qr kod menü geliştirmekteyiz. Genel olarak temassız menülerin normal menülere oranla daha kullanışlı olduğunu biliyoruz. Pek çok avantaj temassız karekod menüler tarafından her daim sağlanmaktadır. Zaten qr kod menüler çok avantajlı olmasına rağmen bizim tasarladığımız siteler sayesinde bu durum çok daha iyi hale gelmektedir. Peki, insert bilişim olarak ne gibi hizmetlerimiz var? İşletme sahibine ve işletmenin adına ne gibi avantajlar sağlıyoruz?

Temassız Menülerin Avantajları

Temassız menüler günümüz pandemik sürecinde oldukça kullanışlı hale geldiler. Her şeyden önce temassız menü sayesinde temas oranı düşürüldüğünden virüs yayılma oranı inanılmaz derecede azalıyor. Zaten bu durum devlet kontrolü tarafından düzenli olarak denetleniyor. Bu da temassız menüleri zorunlu hale getiriyor. Masa üzerine belli bir alana yapıştırılan karekod menü sayesinde müşteriler kolay bir şekilde bunları kullanabilir. Akıllı telefonlarına indirecekleri bir uygulama sayesinde kolay bir şekilde menü görüntülenebilir. Bir diğer avantaj olarak orijinal normal yani fiziksel menüler çok yer kaplar.

Çok yer kapladığından dolayı temassız menülerde bu olmaz. Temassız menüler sayesinde oldukça fazla sayıda bilgiyi ya da fiyat bilgisini linke ekleyebilirsiniz. Tabi ki de bu siteleri kolay bir şekilde okunacak durumda ve ara yüzünü açık bir şekilde yaparız. Bu sayede müşterinin aklında asla kafa karışıklığı meydana gelmez. Ayrıca bir diğer avantaj olarak fiziksel menüler çok pahalıdır. Bir de bu fiziksel menülerin sürekli hasar aldığı ve yenisini almak gerektiği düşünülürse bu iş çok pahalıya gelmektedir. Karekod menü ise bu fiyatı düşürür. Ortada hasar alabilecek fiziksel bir menü olmadığından yeniden düzenlenmesi gerekmez. Bu sayede işletme sahibinin yapacağı masraf ve maliyet de büyük oranda azalır.

Sonuç olarak günümüzde karekod menüler git gide yaygınlaşmaktadır. Karekod menü fiyat bakımından çok maliyetli değildir. Insert Bilişim olarak oldukça uygun fiyatlara yapmaktayız. Fiziksel menülerin maliyetinin çok düşük bir oranı ile bu karekod menüler satın alınabilir. Ayrıca müşteriler de temas etmek zorunda kalmadığından işletmelerin bu halini daha çok beğenmektedir. Bu sayede her geçen gün daha fazla müşteri işletmeler akın eder.