İnsert Bilişim – Dijital Pazarlama Ajansı

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Blog

İnsert Bilişim – Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital Pazarlama Ajansı

Pazarlama tek bir şeyle ilgilidir: Hedef pazarınızın dikkatlerini nereye odakladığını bulmak ve ardından o yerde içerik oluşturmak. Eskiden insanların dikkati radyo, gazete ve diğer çevrimdışı medya kuruluşlarına odaklanmış durumdaydı. Dolayısıyla, doğru kişilerin önüne geçmek istiyorsanız bu platformlarda reklam yayınlamanız yeterliydi. Ama şimdi daha karmaşık. İnsanların dikkati çeşitli farklı platformlara bölünmüştür.. 

“Dijital Pazarlama” genel terimi, mobil uygulamaları, podcast’leri ve diğer dijital medya biçimlerini kapsayabilirken, internet, dijital pazarlamacının elindeki tüm araçların ve kanalların merkezidir.

Dijital pazarlama ajansı olarak ne yapıyoruz?

Insert Bilişim, Dijital pazarlama ajansı, ideal müşterinizi çekmek için farklı pazarlama taktiklerinden yararlanarak daha fazla satış elde etmenize yardımcı olur.  Ajansımızın sunduğu hizmetler çok çeşitlilik gösterir, ancak genel olarak şu hizmetleri almayı bekleyebilirsiniz. Bir göz atalım;

Google reklamları

Google AdWords, potansiyel müşterilerin dikkatini tam da bir problemleri olduğunun farkına vardıkları anda çekmenin harika bir yoludur. Çoğu kişi sorunlu noktalarına çözüm bulmak için Google‘a başvurur, bu nedenle Insert Bilişim gibi porfesyonel bir ajans ile çalışarak bu potansiyel müşterileri hedefleyen bir AdWords kampanyası yürütmek oldukça kârlı olabilir.

SEO

Makalelerinizin aramada üst sıralarda yer almasını sağlamak, yalnızca “marka bilinirliği” oluşturmak veya daha fazla sayfa görüntüleme elde etmekle ilgili değildir. Bundan daha fazlası var. İçeriğinizin aramada üst sıralarda yer almasını sağlayarak, potansiyel müşterileri alıcının yolculuğunun mükemmel aşamasında yakalayabileceksiniz.

Facebook reklamcılığı

Facebook’un hedefleme özellikleri , geniş kullanıcı tabanıyla birleştiğinde, onu hemen hemen her işletmenin sağlıklı bir yatırım getirisi görmesi için harika bir platform haline getiriyor. Cinsiyet, eğitim seviyesi, gelir, konum, ilgi alanları, durum güncellemeleri ve hatta önemli yaşam olaylarına göre hedefleyebilirsiniz.

Video reklamcılığı

YouTube  , ABD’deki ilk 10 ilk TV şovundan daha 18-49 yaşındakilere ulaşıyor Video pazarlamayla gelen artan etkileşimle birlikte büyük kitle , video reklamları da YG’yi görmek için harika bir yer haline getiriyor. Video reklamlar, demografik, çevrimiçi davranış, konum, ilgi alanı, YouTube kanalı ve daha fazlasına göre hedeflenebilir.

Mobil pazarlama

Mobil aramaların% 50’den fazlası satın alma ile sonuçlanır . Bu arama yerel bir işletmeyle ilgili olduğunda, bu sayı daha da yüksektir: Yerel mobil aramaların% 78’i çevrimdışı satın alımlarla sonuçlanır ve arama terimleri de satın alma niyetinin yüksek olduğunu gösterir. Ajansların mobil reklamcılık söz konusu olduğunda mobil YouTube reklamları, uygulama içi reklamcılık ve mobil uygulama yüklemelerini artırmaya yönelik kampanyalar gibi çeşitli seçenekleri vardır.

Eposta pazarlama

E-posta pazarlama, tüm yeni sosyal ağlar ortaya çıksa bile, pazarlamacılar için hala en fazla yatırım getirisini sağlıyor.  Ajansımız liste oluşturma, listenizle etkileşim kurma, böylece soğuk gitmemesi, bölümlere ayırma veya otomatik yanıtlayıcı sıra optimizasyonu gibi hizmetler sunabilir.

Etkili bir dijital pazarlama stratejisinin, tüm kanalları sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayan, arama motoru optimizasyonuna verimli bir yaklaşım sunan ve çevrimiçi markalaşma çabalarınızı desteklemek için özel olarak hazırlanmış bir dijital pazarlama stratejisi ile potansiyelin sonsuz olduğuna inanıyoruz. Hizmetlerimiz arasında Arama Motoru OptimizasyonuSEO ), Tıklama Başına Ödeme ( PPC ), Sosyal Medya, İçerik Pazarlama , Geliştirme , Tasarım , Dönüşüm Oranı OptimizasyonuCRO ), Analytics, Kullanıcı Deneyimi ( UX ) ve İtibar Yönetimi bulunmaktadır. İster web sitenizi yeni zirvelere taşımak için bir Dijital Pazarlama uzmanına, ister çevrimiçi reklamcılığınıza yardımcı olacak bir PPC uzmanına veya sizi internetin her köşesindeki insanlarla bağlayacak bir Sosyal Medya uzmanına ihtiyacınız olsun, dijital pazarlama ajansı uzmanlarımız size yardımcı olabilir..

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir