Proje Geliştirme Hizmetleri

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

 

PROJE GELİŞTİRME

Yazılım, teknolojinin gelişmesiyle her alanında hayatımızın vazgeçilmez parçası haline gelmiştir. Yazılım sistemleri tüm sektörlerde kullanılmakta, büyük bir zaman ve işgücü tasarrufu sağlamaktadır. Günümüzde masaüstü yazılımlarının yerini, kontrolü ve erişilebilirliği çok daha iyi seviyede olan Web tabanlı yazılımlar almıştır. Aynı şekilde son dönemde masaüstü bilgisayarların yerini hayatımızın her alanına girmiş, hayatımızı kolaylaştıran mobil cihazlar almıştır.

İnsert Bilişim web teknolojileri ve yazılımları konusunda deneyimli ekibiyle müşterilerilerine web tabanlı yazılım projeleri üretmektedir. Proje geliştirmenin ardından projenin başarısının devam etmesi adına kesintisiz olarak destek ve bakım hizmetleriyle müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. İnsert Bilişim ürettiği yazılım projelerinde tasarım, kullanıcı dostu ekranlar, kullanım kolaylığı konularına oldukça önem vermektedir. Başarılı bir yazılım projesinin, tasarım, yazılım, içerik oluşturma, test, destek ve danışmanlık hizmetlerini büyük bir itina ile yerine getirmektedir.

İnsert Bilişim’in uzmanlaştığı bazı yazılım projeleri;

  • Web Tasarım ve Yönetim Paneli (Ceopanel CMS)
  • E ticaret Uygulamaları
  • Bayi Sipariş Sistemi Uygulamaları
  • Online Tahsilat Sistemi Uygulamaları