Google Dijital Atölye Nedir?

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Blog Dijital Pazarlama Google Seo

Google Dijital Atölye Nedir?

Dijital Pazarlama günümüzde giderek daha fazla talep görüyor ve büyük şirketler ve ajanslar daha iyi hazırlanmış profesyonellerle giderek daha fazla ilgileniyor. Bir Google Kursu için sabırsızlanan biriyseniz, bu tam size göre..
Dijitalleşme dünyasında, reklamcılık şüphesiz çevrimiçi kanallara kaydı. Dijital devrim hakkındaki farkındalık sürekli artıyor. Bu nedenle markalar, bir bütçe dahilinde çok çeşitli reklam türlerine izin veren dijital pazarlama‘yı tercih ediyor. Büyük miktarda hedef kitleye ulaşma imkanı, dijital pazarlama pazar büyüklüğünü artırdı. Siz de bu büyük pastadan payınızı almak istiyor ancak Google Dijital Pazarlama sertifikasının faydalı olup olmadığını merak ediyorsanız, bu yazıda Google Dijital Pazarlama Sertifikası ile ilgili başlıca soruları açıklamaya çalıştık..

Google Dijital Pazarlama Sertifikasyonunun Avantajları

Google Dijital Atölye, çevrimiçi büyümenize yardımcı olacak ücretsiz eğitim ve araçlar sağlar. İster işinizi büyütün, ister bir kariyere başlayın, ister yeni bir şey denemek isteyin, Google Dijital Atölye, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olacak çeşitli ücretsiz kurslara sahiptir.

Hepimiz kendimizi geliştirmeyi seviyoruz. Artı, hepimiz bedava şeyleri severiz. Google Dijital Atölye sertifikası, ister büyük ister küçük olsun, herhangi bir düzeyde mevcut deneyime sahip kişilerin dijital pazarlama becerilerini geliştiren ödüllü bir platformdur.

1: Dijital Garaj Kursunun, mallarını veya işletmelerini satmaya yardımcı olması veya serbest ticareti teşvik etmesi veya sadece ilgi dışı olması gibi birçok avantajı vardır. Bu kursu tamamladıktan sonra, Google’dan LinkedIn hesabınıza ve CV’nize ekleyebileceğiniz yepyeni bir sertifika alacaksınız.

2: Mevcut dijital pazarlama uzmanlığınız ve deneyiminiz ne olursa olsun, bu kurstan yararlanacaksınız. Birkaç yıl sosyal medya ve pazarlama eğitimi aldım, ancak kursu bazı ipuçları ve püf noktaları ile yararlı buldum. Animasyonlar, grafikler, sorular, sınavlar ve daha fazlası var. Tipik çevrimiçi öğrenme deneyiminiz değildir. Kursun görünümü ve içeriği onu yeni tutuyor.

3: Özgeçmişin harika görünüyor. Bir kursu tamamladığınızda, bir Google sertifikası alırsınız ve sertifika, LinkedIn ile başarılarınızı otomatik olarak artırır! Becerilerinizi ve konu hakkındaki bilginizi göstermenin yanı sıra, mümkün olan her yerde gelişmek istersiniz.

4: Kurs bir kişiselleştirme deneyimi sunuyor. Kursa kayıt olduktan sonra, öğrenmek istediği konuları seçebilecek ve ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına göre programına ekleyebileceksiniz.

Dijital Pazarlama Kursunun Temelleri Modülleri Nelerdir? 
Google dijital kilit açma (eski adıyla) olarak da anılan bu dijital garaj sertifikası, 106 çevrimiçi dersin 26 alt modülüne bölünmüştür. Mevcut modüller, arama ve e-posta pazarlama optimizasyonu (PPC, vb.), Google Görüntülü Reklamcılık, Tek İçerik Pazarlama ve yüzlerce çevrimiçi strateji, SEO, Google Analytics ve sosyal medyadan öğrenmeniz gereken her şeyi içerir.Bilginizi genişletmek ve farklı uzmanlardan öğrenmek, becerilerinizde ustalaşmanıza yardımcı olabilir. En iyi dijital pazarlama kursları’nı nasıl seçeceğinizi kendinize soruyorsanız , bu makale adım adım yol gösteren bir rehber olabilir. Böylece yeni başlayanlar için en iyi dijital pazarlama kurslarına göz atabilirler.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir