E-ticaret siteleri için Seo nasıl yapılır?

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Dijital Pazarlama E-ticaret Seo Web Tasarım

E-ticaret siteleri için Seo nasıl yapılır?

E-ticaret siteleri için Seo

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), e-ticaret perakendecilerine, yerinde trafiği ve geliri artırırken mağazanızı büyütmeye yardımcı olacak sürdürülebilir bir yol sağlar. En değerli anahtar kelimeleriniz için üst sıralarda yer almak, sitenizin görünürlüğünü artırmaya yardımcı olur ve alt sıranıza katkıda bulunur. Mağazanızın büyüme potansiyelini olumlu yönde etkilemek istiyorsanız, Insert Bilişim gibi bir e-ticaret SEO şirketiyle iletişime geçmeniz, yolculuğunuzun ilk adımı olmalıdır. Dijital pazarlama uzmanlarımız, uzun vadeli veya aylık SEO paketlerimizle işletmeniz için sonraki adımları belirlemenize yardımcı olacaktır.

E-ticaret SEO Neden Gerekli?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), bir web sitesinin arama motoru sonuçlarındaki sıralamasını yükseltme işlemidir. Sürekli teknik ve geliştirme çalışmaları, optimize edilmiş içerik geliştirme ve sosyal yardım çabaları sayesinde, siteniz bir güç merkezi haline gelebilir ve e-ticaret mağazanız için önemli bir büyüme sağlayabilir.

  • Artan görünürlük, artan marka teşhirine / farkındalığına yol açar
  • Artan trafik, daha yüksek dönüşüm ve gelir sağlar

E-TİCARET SEO NORMAL SEO’DAN FARKLI MI?

Bir e-ticaret markası için bir SEO kampanyası yürütmek, bir sitenin ilerlemesine yardımcı olmak için önemli alanlara vurgu yapmakla ilgilidir. Standart SEO işletim prosedürleri hala bir e-ticaret işletmesi için geçerli olacaktır (yani: Teknik ve geliştirme web sitesi çalışması, yerinde optimize edilmiş kopya ve harici erişim çabaları), ancak herhangi bir stratejik çabanın kullanıcıları müşterilere dönüştürmesine yardımcı olması önemlidir. Strateji, alışveriş yapanları alışveriş yapmaya teşvik etmeye yardımcı olabilecek kullanıcı deneyimi görevlerini, doğru kitleyi bulmaya odaklanan anahtar kelimeleri ve insanların sitenizi bulmasına yardımcı olacak sosyal yardım fırsatları oluşturmayı hedefleyen fırsatlar etrafında daha fazla odaklanabilir.

ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMASI

Arama motorlarına temel işlevini iletmek için siteniz boyunca oldukça alakalı ve yerelleştirilmiş anahtar kelimeleri stratejik olarak entegre ediyoruz. Anahtar kelime ne kadar spesifik olursa, bir aramayı satışa dönüştürme olasılığı o kadar yüksektir. Anahtar kelimeleri kullanmamız, yalnızca arama motorlarının web sitenize güvenmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha yüksek sıralamaya başlamasına da yardımcı olur. Anahtar kelime doldurma gibi siyah şapka SEO tekniklerini asla kullanmayız, sitenizin arama motorları tarafından cezalandırılmayacağını garanti ederiz.

WEB SİTESİ YAPISI

Insert Bilişim, tüketicilerin ne aradığını keşfetmek için kapsamlı bir pazar araştırması yürütür. Ardından sitenizi müşterilerinizin ihtiyaçlarının gerçekte ne olduğuna göre optimize ederiz. Sitenizin işlevselliğinin yanı sıra estetiğine de öncelik vererek, müşterileriniz ister telefon, ister tablet, ister bilgisayar üzerinden alışveriş yapıyor olsun, duyarlı web tasarım‘ı da sağlıyoruz.

Site hızı, işlevselliğin bir başka önemli bileşenidir, çünkü insanların yaklaşık% 40’ı, yüklenmesi üç saniyeden uzun sürerse siteyi terk eder. Hemen çıkma oranları, CRO‘nuzu olumsuz etkiler ve potansiyel müşterileri kaybetmenize katkıda bulunur.

Sizin Başarınız Önceliğimizdir

E-ticaret sitelerini optimize etmenin ve sektör lideri SEO uygulamalarını kullanmanın en yenilikçi yollarını sürekli araştırıyor ve geliştiriyoruz. Online mağazanızı bir sonraki seviyeye taşıyalım. Bugün bizimle iletişime geçin!

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir