Diyarbakır Marka Tescil ve Patent Firması

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Blog Marka Tescil Patent

Diyarbakır Marka Tescil ve Patent Firması

Markalaşmak kurumsal firmanız için atacağınız en önemli adımdır. Sizlerde bir Diyarbakır marka tescil firması arıyorsanız sizler için öncelikle Insert Bilişim olarak hizmetlerimizden bahsetmek isteriz. Marka tescili başvurusu yapmadan ön araştırma hizmetini sizlere ücretsiz vermekteyiz. Marka reddi almayacağınız bir isimi sorunsuz şekilde tescil edilecek durumlarda başvuru işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

Diyarbakır patent ile marka işlemleri genelde karıştırılmakta olup üretim, icat yok iste sadece kelime, sözcük, slogan ve logo gibi tesciller yapılacak iste bu marka tescilidir. Bunun yanı sıra isim tescili olarak alan adı İngilizce olarak domain tescili de yapılmaktadır. Evrensel uzantıları marka tescili olmadan gerçekleştirebilirsiniz fakat com.tr gibi Türkiye uzantılarını marka tescili veya vergi levhası olmadan alamamaktasınız. Patent tescil de bir icat yaparsınız bunu sanayiye uygulayabilirsiniz bu şekilde patent almak için başvuru yapıp tescilini sağlarsınız.

Diyarbakır patent firmaları aramanıza gerek yoktur yıllardır Ankara’da marka vekilimiz ile Diyarbakır‘da bir çok firmaya marka tescili yaptık ve yapmaya devam ediyoruz sorunsuz hizmet için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir